Jaká masáž je pro vás ta pravá:

 

Žijeme v době, která na nás klade mnoho nároků, a tak není divu, že si občas připadáme vyčerpaní, cítíme bolesti zad a hlavy. Tehdy můžeme dojít k závěru, že by nebylo špatné vyzkoušet masáž.


Někdo jde na masáž opravdu jen při potížích, u někoho se z toho postupem času vyvine pravidelný rituál. Na našem trhu je již celá řada různých druhů masáží. Jak se v nich však zorientovat? Následující text přináší informace jen o některých vybraných druzích, s nimiž se můžete setkat.


Klasická masáž:


Tento druh masírování je užíván k mírnění bolestí, regeneraci svalů, ztlumení napětí a uklidnění celého organismu. Může být celková nebo zaměřena jen na vybrané části těla. Je vhodná jako prevence před onemocněním, odbourává stres, uvolňuje ztuhlou šíji, ramena, záda, končetiny, podporuje detoxikaci organizmu a navozuje příjemné uvolnění těla.


Regenerační masáž:


Podstatou celého výsledného efektu je skutečnost, že masážními hmaty je možné dosáhnout účinku nejen bezprostředně v místě, kde dotyk působí, ale i ve vzdálenějších částech těla. Hlubšími masážními hmaty lze rozrušit srůsty, jizevnatou tkáň v kloubních pouzdrech nebo šlachových pochvách, urychlit vstřebávání atd.


Sportovní a rekondiční masáž:


Tento druh masáží je určen zejména k osvěžení a odstranění únavy. Přispívá k regeneraci svalstva, brání zkracování jednotlivých svalů a zvyšuje jejich elasticitu. Působí též příznivě na krevní oběh. Prostřednictvím lymfatického  systému z těla odstraňuje veškeré škodlivé látky.

 

Bonasus Gym logo
Chlumec nad Cidlinou
mobil +420 605 887 217
Otevírací doba (viz Kontakt)
© 2010 Bonasus Gym. Všechna práva vyrazena. | Fragrances